Konkurs na logo projektu ERASMUS+

Prezentujemy prace, które wpłynęły na konkurs na logo rozpoczętego styczniu 2021r.  projektu ERASMUS+ pod nazwą:”CHANGE THE HUMAN MINDSET. THE WORLD IS NOT ONLY OURS” realizowanego pod patronatem Unii Europejskiej. Uczestniczą w nim partnerskie kraje: NIEMCY (Wolsfburg) – koordynator, Hiszpania (Hernan Cortes), Rumunia (Miercuera Ciurc), Turcja (Adana).
Przez 24 miesiące nasi uczniowie wraz z koleżankami i kolegami z zaprzyjaźnionych szkół rozwijają postawy proekologiczne, poczucie odpowiedzialności za przyszłość naszej planety. Dotychczas, ze względu na pandemię,  mogli porozumiewać się tylko drogą internetową poprzez spotkania on-line. Od września planujemy rozwinąć działania, by wykorzystać przeznaczony dla naszej szkoły budżet projektu wynoszący 27 586 Euro.

Jest to tylko część prac konkursowych, wszystkie będzie można zobaczyć w przygotowywanej prezentacji multimedialnej. Konkurs zorganizowała p. Ewelina Ładzińska-Kłaczkiewicz nauczycielka plastyki. „Osobiście jestem BARDZO zadowolona :)” – chwali uczniów pani Ewelina. „Prace zostały przygotowane zgodnie z moimi wskazówkami oraz ze wskazówkami p. Renaty Madejek, uczącej plastyki w klasach 6B i 6A. Wybrałam loga, które wg mnie najlepiej oddawały hasło oraz idee projektu, brałam również pod uwagę zdjęcie, aby jakość była na tyle dobra, by można było łatwo je odczytać.” – dopowiada na temat kryteriów, którymi panie kierowały się przy wyborze prac.

Dziękujemy uczniom za udział w konkursie, za ich kreatywność i zaangażowanie. Prosimy o przesyłanie swoich opinii do pani Eweliny Ładzińskiej – Kłaczkiewicz i zagłosowanie na jedną z przedstawionych propozycji.

M. Tomkowiak

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *